Vlaming Groep B.V., uw importeur van MP voor de Benelux
Dealer van Toyota vorkheftrucks & BT warehouse

U bent hier

Home

Contact

Hieronder vindt u een overzicht van een aantal aanspreekpunten binnen onze organisatie:

DIRECTIE

Henk Vlaming, Algemeen Directeur                      
E h.vlaming@vlaming-groep.nl
T  +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-53273700

Fredo Vlaming, Verkoopadviseur
E f.vlaming@vlaming-groep.nl
T  +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20447039Bewerken

Dineke Vlaming, administratie
E d.vlaming@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011

Relinde Vlaming, administratie
E: r.vlaming@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011

VERKOOP AGRI

Fredo Vlaming
E f.vlaming@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20447039

Christian Zutt
E c.zutt@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20446780

VERKOOP IRRIDELTA

Kees Koomen
E irridelta@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565013
M +31 (0)6-51516093

Dirk Dijkman
E irridelta@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565013
M +31 (0)6-22906719

Paul Neuvel
E irridelta@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565013
M +31 (0)6-20447042

VERKOOP INTERN TRANSPORT

Industrie

Paul Radsma
E p.radsma@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-22525776

Arno Buijsman
E a.buijsman@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-22775264

SERVICE

Patrick Kaag, Bedrijfsleider / Werkplaatschef Landbouw & Constructie
E p.kaag@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565016

Taco Kreuning, Servicecoördinator Intern Transport
E t.kreuning@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565017

ONDERDELENMAGAZIJN

Jan Leclaire
E magazijn@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565019

Laatste nieuws

Vacature servicemonteur

Wegens uitbreiding van ons serviceteam voor Intern Transport zijn we per direct op zoek naar een servicemonteur.

...

Navigeer naar

Vlaming Occasions
Occasions
Vlaming Verhuur
Verhuur
Vlaming Service
Service

Contact

Vlaming Groep B.V.
Zaadmarkt 8
NL-1681 PD Zwaagdijk-Oost
Bedrijvenpark WFO-West

T: +31 (0)228 - 56 50 10
F: +31 (0)228 - 56 50 15

E-mail: info@vlaming-groep.nl

Facebook Twitter
Routebeschrijving

Privacy policy