Dealer van Toyota vorkheftrucks & BT warehouse
Vlaming Groep B.V. uw importeur van MP voor de Benelux

U bent hier

Home

Contact

Hieronder vindt u een overzicht van een aantal aanspreekpunten binnen onze organisatie:

DIRECTIE

Henk Vlaming (Algemeen Directeur)                      
E h.vlaming@vlaming-groep.nl
T  +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-53273700

Fredo Vlaming (Verkoopadviseur)
E f.vlaming@vlaming-groep.nl
T  +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20447039Bewerken

Dineke Vlaming (Administratie)
E d.vlaming@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011

Relinde Vlaming (Administratie)
E: r.vlaming@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011

VERKOOP AGRI

Fredo Vlaming (Verkoopadviseur)
E f.vlaming@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20447039

Christian Zutt (Verkoopadviseur)
E c.zutt@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20446780

VERKOOP IRRIDELTA

Paul Neuvel
E irridelta@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565013
M +31 (0)6-20447042

Dirk Dijkman
E irridelta@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565013
M +31 (0)6-22906719

Remco Meintjes
E irridelta@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565013
M +31 (0)6-42037056

VERKOOP INTERN TRANSPORT

Paul Radsma (Verkoopadviseur Logistiek & Industrie)
E p.radsma@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-22525776

Christian Zutt (Verkoopadviseur)
E c.zutt@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565011
M +31 (0)6-20446780

SERVICE

Patrick Kaag (Bedrijfsleider / Werkplaatschef Landbouw & Constructie)
E p.kaag@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565016

Taco Kreuning (Servicecoördinator Intern Transport)
E t.kreuning@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565017

ONDERDELENMAGAZIJN

Jan Leclaire
E magazijn@vlaming-groep.nl
T +31 (0)228-565019

Laatste nieuws

Design awards voor Toyota Material Handling

Het TMHE design centrum heeft een grote internationale reputatie voor het ontwerpen van functionele en ergonomische intern transportmiddelen met...

Navigeer naar

Vlaming Occasions
Occasions
Vlaming Verhuur
Verhuur
Vlaming Service
Service

Contact

Vlaming Groep B.V.
Zaadmarkt 8
NL-1681 PD Zwaagdijk-Oost
Bedrijvenpark WFO-West

T: +31 (0)228 - 56 50 10
F: +31 (0)228 - 56 50 15

E-mail: info@vlaming-groep.nl

Facebook Twitter
Routebeschrijving

Privacy policy